OCHRONA OCZU

1. UVEX Okulary Ochronne serii  9302.510

Gogle ochronne model 9302.285 w wersji mocowanej "po łuku" do ohronników słuchu lub za pomocą adaptora 9924.010 z hełmem Airwing. Dzięki nowatorsiej konstrukcji osiągnięto efekt idealnego dopasowania gogli nahełmowych z twarzą, bez efektu uciągania.

2. UVEX Okulary Ochronne serii  astrospec 9168.081

Bardzo lekkie i wygodne okulary z powłoką spawalniczą Infradur Plus z filtrem chroniącym przed podczerwienią IR i nadfioletem UV. Okulary wyposażone w zauszniki Duo-flex® z 3 stopniowa regulacją kąta pochylenia szybki oraz 4-ro stopniową regulacją długości. Szybki wykonane z poliwęglanu w 1 klasie optycznej z naniesioną powłoką Infradur Plus minimalizującą uszkodzenia spowodowane przez odpryski spawalnicze, odporna na zadrapania, a jednocześnie zabezpiecza przed promieniowaniem UV oraz oślepieniem. Okulary z stopniem ochrony (filtr): 1,7. Możliwość zastosowania szybek wymiennych powoduje obniżenie kosztów eksploatacji.

Okulary przeciwodpryskowe, 100% ochrona przed UV, filtry o różnym stopniu przyciemnienia od 1,7 do 6, pochłaniają promieniowanie wytwarzane w trakcie procesu spawania gazowego (IR, UV), chronią przed oślepieniem, minimalizują skutki wypaleń spowodowane przez odpryski spawalnicze.

3. UVEX Okulary Ochronne serii  athletic 9185.021

Najnowszy model okularów uvex Athletic.Nowoczesny kształt oprawki, niewielka waga okularów, inowacyjny system wymiany szybek oraz doskonałe właściwości ochronne składają się na ten wyjątkowy model okularów. Szybki wykonane z utwardzonego poliwęglanu w 1 klasie optycznej - Optidur NC - wyjątkowa odporność na zarysowania i działanie środków chemicznych, chroniąca szybkę przed odpryskami ciał stałych oraz promieniowaniem nadfioletowym.
Wersja wyostrzajaca widzenie przy mniejszym oświetleniu - z żółtą szybką.

Okulary przeciwodpryskowe, 100% ochrona przed UV, klasa optyczna 1.

4. 3M™ 2720 Okulary Ochronne serii Classic

Komfort, ochrona i niskie koszty. Lekkie okulary ochronne 2720 Classic to ekonomiczne rozwiązanie zapewniające wysoki komfort użytkowania i niezawodną ochronę. Niebieska oprawa, bezbarwne szkła..

5. 3M™ 2722 Okulary Ochronne serii Classic

Komfort,ochrona i niskie koszty. Lekkie okulary ochronne 2720 Classic to

ekonomiczne rozwiązanie zapewniające wysoki komfort użytkowania i

niezawodną ochronę. Niebieska oprawa i bursztynowe szkła.

6. 3M™ 2800 Okulary ochronne

Okulary ochronne zakładane na okulary korekcyjne. Nie kolidują z większością okularów korekcyjnych. Ciemnoniebieska oprawa, bezbarwne soczewki.

7. 3M™ 2820 Okulary ochronne

Lekkie, stylowe i nowoczesne okulary 3M™ 2820 oferują doskonałą ochronę i nie ograniczają pola widzenia.

8. 3M™ 2841 Okulary ochronne

Wykonane w nowoczesnym stylu okulary 2841 zostały opracowane z myślą o komforcie i wygodzie użytkowania. Posiadają zintegrowaną osłonę brwi, która zapewnia dodatkową ochronę oraz poliwęglanowe szkła z powłokami chroniącymi przed zarysowaniem i parowaniem. Srebrna oprawa, szare szkła.

9. 3M™ Fahrenheit™ 71360-00002M Gogle ochronne

Gogle ochronne Fahrenheit™ to nowoczesna, lekka konstrukcja zapewniająca wysoki komfort. Gogle ochronne z poliwęglanowymi soczewkami i wentylacją pośrednią.

9. 3M™ Okulary Ochronne Virtua AP serii Classic

Nowe okulary ochronne 3M™ Virtua AP mają nowoczesny kształt atrakcyjny zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Wygięta konstrukcja z osłoną boczną zapewnia bezpieczeństwo i wysoki poziom ochrony. Nowoczesny design oferuje doskonałe pole widzenia. Dostępne z przeźroczystymi lub szarymi soczewkami. Szare soczewki chronią przed oślepieniem promieniami słonecznymi. Wypróbowane i posiadające atest CE, zgodne z normą EN166:2001